Kategoria: Spławik

Techniki połowu, wędkarskie opowiadania, relacja z zawodów oraz sposoby na ryby spokojnego żeru. Wszystko to i sporo więcej znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Duży leszcze, wielka jesienna płoć czy charakterystyka doskonałej mieszanki zanętowe ? Dobrze trafiłeś, więc rozgość się i poszukaj informacji przydatnych dla Ciebie.

Relacje z nad wodySpławik

Łowienie jazi i kleni na tyczkę

Dzień urodzin jest wyjątkowy dla każdego z nas, bez względu na liczbę, która rośnie coraz szybciej. Pomimo tego, że łowię już kilkanaście lat, dopiero po raz pierwszy ten specjalny dzień spędziłem na rybach. Do wyprawy nie zachęcała pogoda, bo deszczowe prognozy sprawdziły się, mimo to postanowiłem nie odpuszczać. Tym bardziej, że ten rok ze względu na koronawirusa jest na straty pod względem zawodniczym.
PoradnikSpławik

Wędkarstwo spławikowe – porady dla początkujących

Wędkarstwo spławikowe jest jedną z najpopularniejszych form łowienia ryb. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z wędką, to jest to idealna technika. Oczywiście wędkarski sukces zależy od wielu czynników, jednak już na samym starcie na pewno nie będziesz miał problemów z opanowaniem podstaw. Co więcej, satysfakcja z pierwszych złowionych ryb będzie naprawdę duża! Od czego zacząć przygotowania?