Publicystyka wędkarska

Wiadomości Fishster – Wiadomości i filmy wędkarskie w jednym miejscu

Obecnie w Polsce można zaobserwować coraz większą liczbę portali, blogów i kanałów YouTube o tematyce wędkarskiej. Podejmują one różne zagadnienia związane z naszą pasją.

Mając dostęp do wszystkich wiadomości, zastanawialiśmy się, jak w najlepszy sposób przedstawić informację ze środowiska wędkarskiego naszej społeczności.

Zapytaliśmy naszych użytkowników, jakie są problemy ze śledzeniem wiadomości wędkarskich? Odpowiedzi, które otrzymaliśmy, były różne: zbyt wiele portali, blogów, kanałów YouTube, niespójne źródła, słaba segmentacja wiadomości.

Postanowiliśmy więc zbudować jedną, spójną witrynę wiadomości wędkarskich i umieścić wszystkie ważne informacje dla naszych użytkowników w jednym miejscu. Naszym celem jest pomaganie wędkarzom być na bieżąco z wysokiej jakości wiadomościami wędkarskimi z różnych źródeł i perspektyw.

Prezentujemy Wam: Wiadomości Fishster (wersja beta).

Wiadomości Fishster – jak to działa?

Wiadomości Fishster mają na celu ułatwienie dostępu do informacji poprzez zebranie ich w jednym miejscu. Specjalnie opracowany algorytm pozwala na przedstawianie informacji o tematyce wędkarskiej z ponad 200 źródeł w jednym miejscu. Automatyczny system wyszukuje artykuły i filmy związane z wędkarstwem, które zostają umieszczone na stronie Wiadomości Fishster. Dostępne informacje są aktualizowane kilka razy dziennie.

Łatwy dostęp na wszystkich urządzeniach

Wiadomości Fishster działają na wszystkich urządzeniach: komputerach stacjonarnych, laptopach i co najważniejsze – urządzeniach mobilnych, z których otrzymujemy największy ruch. Dlatego zadbaliśmy o płynne działanie strony na urządzeniach mobilnych – Androidzie i iPhonie.

Wiadomości – miejsce, w którym możesz czytać artykuły z portali i blogów sortowane według naszych algorytmów.

Filmy – miejsce, w którym można oglądać najlepsze filmy na YouTube o wędkowaniu, starannie wybrane przez zespół Fishster oraz sortowane według algorytmu rankingowego.

Prace nad ulepszaniem platformy wędkarskiej

Niedawno uruchomiliśmy stronę Pokaż Rybę, miejsce, w którym można podzielić się swoim połowem i polubić zdjęcia innych wędkarzy. Jeśli jeszcze tego nie widziałeś, nadszedł czas, aby podzielić się swoimi najlepszymi wynikami.

Dzisiaj przedstawiamy nową funkcję – Wiadomości Fishster i mamy nadzieje, że Ci się spodoba. Jeśli uważasz, że powinniśmy uwzględnić Twój portal, blog lub kanał YouTube, poinformuj nas o tym za pośrednictwem tego formularza.

To nie koniec innowacji przygotowywanych przez Zespół Fishster – śledź nas na portalach społecznościowych Facebook i Instagram oraz oglądaj nasz kanał na YouTube.

Dziękujemy, że jesteś częścią tej wspaniałej społeczności!

Może Ci się przydać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *