Łowisko Zezuj

Stawiguda, Warmińsko-mazurskie

Łowisko zlokalizowane jest we wsi Zezuj położonej nad górnym, źródłowym odcinkiem rzeki Pasłęki, w pobliżu jeziora Wymój na terenie Warmii. Staw znajduje się na 13 ha działce otoczonej lasami, znajduje się na niej także okalające zbiornik unikalne bagna z chronioną roślinnością.

Systematyczne zarybianie akwenu powoduje iż wędkarze mają szansę złowić okazy różnego wieku i wielkości. Różni to nas od typowych stawów hodowlanych i małych łowisk.

Dla chętnych jest możliwość wypożyczenia wędkek wraz z całym osprzętem wędkarskim, grilla oraz parasoli.

NOCLEG

Dla gości pragnących pozostać dłużej proponujemy nasza bazę noclegową w postaci gospodarstwa agroturystycznego.

ATRAKCJE

est również możliwość aktywnego spędzania czasu na łonie natury poprzez spacery w lesie połączone ze zbieraniem grzybów, malin i jagód. Na terenie ośrodka znajdują się również atrakcje dla dzieci plac zabaw, piaskownica, huśtawki itp.

Łowienie ryb nie tylko jest sportem indywidualnym. Możliwość zorganizowania firmowych, grupowych imprez plenerowych takich jak zawody wędkarskie, kuligi z ekologicznym wyżywieniem czy też przejażdżki quadami. 

INNE 

Ccały obiekt jest pod stałym nadzorem kamer i ochroną a parking pomieści olbrzymia ilość samochodów.

DOJAZD

Współrzędne GPS: 53.639416, 20.363417.

Podany w danych kontaktowych adres prowadzi do właściciela, gdzie należy się zgłosić. Samo łowisko znjduje się nieopodal, w kierunku południowym.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowieni: Brak obostrzeń
  • Wielkość łowiska: 4 ha
  • Głębokość: Brak danych
  • Ilość stanowisk: Brak wyznaczonych
  • Dominująca ryba: Karp

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Zezuj

Opis stanowisk

Do dyspozycji wędkarzy przygotowano różnorakie stanowiska, w tym zadaszone miejsca - pomosty, jak również wiaty typu "grzybek" z paleniskiem i grillem. Dla wędkarzy który na miejscu chcą oprawić złapaną rybę mamy przeznaczone do tego specjalne miejsca z bieżącą wodą.


Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu