Łowisko w Pasłęku

Pasłęk, Warmińsko-mazurskie

 

Łowisko znajduje się na obiekcie rekreacyjnym Zakrzewko II. Do wędkowania upoważnia karnet, który można nabyć w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na stadionie miejskim przy ulicy Kraszewskiego 2 w godz. 8.00-16.00. Wędkarz udający się na łowisko zobowiązany jest do znajomości regulaminu i zasad połowu ryb w zbiorniku wodnym Zakrzewko II. Łowisko czynne od wiosny do jesieni.

ATRAKCJE

Miejsce szczególnie obdarzone przez naturę to Park Ekologiczny, w którym znajdują się ścieżki rowerowe, spacerowe i dydaktyczne, przy których rozmieszczone są informacje w formie tablic.

W środkowej części Parku znajduje się kąpielisko miejskie, doskonałe miejsce do wypoczynku.

Dodatkową atrakcją są konie znajdujące się w Parku Ekologicznym. Zapraszamy na rekreacyjną jazdę konną. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć hipoterapeutycznych adresowanych do dzieci, a także osób dorosłych. W zimie zapraszamy na kuligi i sannę.

Stadion Miejski po modernizacji i budowie bieżni lekkoatletycznej w roku 2012 spełnia wszelkie wymogi do rozgrywania o randze Mistrzostw Polski włącznie. Dzięki tym atutom we wrześniu 2012r. odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa w biegu na 10 000 m, a w roku 2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

W każdą sobotę o godz. 9.30 odbywają się zajęcia biegowe w ramach ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię. Oprócz tego w ośrodku są dwie doskonałe płyty piłkarskie na których swoje mecze rozgrywa miejscowy Klub Polonia. 

DOJAZD

Adres podany w danych kontaltowych proadzi do siedziby właściciela, gdzie możemy nabyć wejściówkę na łowisko. Samo łowisko jest położone tak jak to wskazano na mapie dojazdu.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody połowu: Zakaz spiningowania oraz połowu ze sprzętu pływającego
  • Powierzchnia łowiska: ok. 8,3 ha
  • Głębokość: Brak danych
  • Ilość stanowisk: Brak wyznaczonych
  • Dominująca ryba: Brak danych
  • Rekord łowiska: Karp 23 kg

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko w Pasłęku

Wymogi

  • Obowiązuje zakaz spinningu
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne karpiowe w pobliżu