Łowisko Robinson Ramsowo

Barczewo, Warmińsko-mazurskie

Łowisko wędkarskie ma powierzchnię około 4 ha. W akwenie każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie: karpie, amury, karasie, liny oraz szczupaki. Między stawami jest wyspa na której można grilować i biesiadować. Łowisko położone jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, otoczone lasami i mnóstwem zieleni, jednym słowem – Mazury. Do tego cisza, śpiew ptaków i bardzo dobry klimat na łowienie i świetną zabawę.

W wodach łowiska pływają tylko ryby chodowane w sposób ekologiczny, co na polskim rynku wciąż jest rzadkością. Podczas chowu właściciele łowiska dbają o najwyższą jakość i czystość wody oraz podłoża, które ważne jest zwłaszcza w przypadku ryb karpiowatych. Znaczenie ma także karma. Ekologiczny karp karmiony jest zbożami ekologicznymi, głównie jęczmieniem, pszenicą, żytem, grochem oraz kukurydzą. To również wpływa na jego smak.

W ekologicznej produkcji zagęszczenie ryb jest ograniczone, bardzo często jest to kilkunastokrotnie niższe nic obecnie praktykowane w akwakulturze konwencjonalnej (stawy hodowlane). Niskie zagęszczenie przekłada się na wyższy dobrostan ryb. W produkcji nie stosuje się chemii, leczenie konwencjonalnymi lekami alopatycznymi i antybiotykami ograniczone jest do minimum.
W ofercie łowiska znajdują się ekologiczne ryby: karp, amur biały, lin.

Karpie, liny i amury z założenia mają odżywiać się naturalnie na bazie naturalnej żyzności zbiorników wodnych. Tylko w niektórych przypadkach braku pożywienia można dokarmiać ryby głównie produktami roślinnymi.

NOCLEG

W ofercie znajdziemy nowo wybudowany budynek usług turystycznych z 1 pokojem 2-osobowym, 3 pokojami 3-osobowymi i jednym studiem 6-osobowym. Wszystkie pokoje są przestronne, a łazienki są wyposażone w natrysk, umywalkę i wc.

GASTRONOMIA

Oferta wędlin własnego wyrobu, szynki, kiełbasy, sery, dżemy i jajka od kur wolno biegających.

ATRAKCJE

W obiekcie znajduje się też sala bankietowa 130 m2, w której można zorganizować: wesela, imprezy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe (imieniny, urodziny, komunie, chrzciny i stypy). Imprezy można także organizować w plenerze, pod wiatą i tipi.

INNE

Na miejscu można wypożyczyć łódkę, rower wodny, a także rowery górskie.


Dane łowiska

  • Powierzchnia łowiska: 4 ha
  • Zakaz stosowania jakichkolwiek plecionek:

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Robinson Ramsowo

Opis stanowisk

Stanowiska wędkarskie są bardzo zadbane, słoneczne jak i zacienione. Linia barzegowa jest urozmaicona, znajdziemy zarówno miejsca z bogatą roślinnościa jak i z otwarta przestrzenią. Wokół akwenu znajdują się liczne stanowiska wędkarskie z ławeczkami.

Wymogi

  • haki bezzadziorowe,
  • mata karpiowa
  • duży podbierak
  • odpowiednie szczypce
  • preparat do dezynfekcji
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu