Łowisko Bartbo

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Niektórzy mogą godzinami siedzieć nad wodą i czekać, aż ryba chwyci. Taflę wody łowiska specjalnego Bartbo otacza kilkuosobowa grupa panów, którzy powoli się rozstawiają i wymieniają pierwsze pozdrowienia. Są zadowoleni, że mogą połączyć przyjemne z pożytecznym – wypad z rodziną i weekendowy relaks.

Do Bartbo wybrali się z rodzinami, które spędzają teraz czas w parku linowym i na placu zabaw. To prawdziwa rzadkość. „Żona nie narzeka, że znowu jadę z kolegą na ryby i dzieci też mają co robić”, poinformował pan Mirek. On i koledzy zamierzają spędzić w Bartbo cały dzień – większość z nich zachęca synów do spróbowania sił w wędkowaniu. Niektórym dzieciakom całkiem nieźle to wychodzi.

Ryb z każdą chwilą przybywa. „No to spróbuj jeszcze raz” – pan Mirek zachęca małego Adasia do kolejnej próby. Więcej z tego śmiechu, niż złowionych ryb, ale jakoś nikomu to nie przeszkadza. Najważniejsze, że mogą spędzić trochę czasu razem.

NOCLEG

Możliwość noclegu z wyżywieniem pod namiotami dla grup zorganizowanych w Parku Bartbo.

GASTRONOMIA

Karczma Bartbo - W karcie mamy posiłki dla bardzo głodnych, oraz sałatki i przekąski dla tych, którzy lubią jeść mało ale bardzo smacznie. A jeśli dopadnie Cię ochota na słodycze, znajdziemy coś idealnego - sprawdź nasze desery. Oczywiście są też propozycje dla smakoszy świeżych ryb. Wielbiciele szybkiego życia i jeszcze szybszego jedzenia, też znajdą coś dla siebie. Po pierwsze do karczmy można zjechać wprost z Parku Linowego, po drugie potrawy typu fast food podajemy błyskawicznie. A jeśli bardzo się spieszysz, zadzwoń do nas wcześniej, wybierz coś z menu i powiedz kiedy przyjedziesz. Nie będziesz musiał czekać na posiłek, bo smaczny regionalny obiad będzie czekał na Ciebie.

Karczma czynna w terminach i godzinach pracy Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo.

ATRAKCJE

Park Rozrywki Aktywnej w Butrynach to gotowy przepis na dobrą zabawę. Korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktorów Agencji Eventowej Bartbo, rozwijamy miejsce pełne radości i adrenaliny, zarówno dla dużych, jak i małych poszukiwaczy przygód. Można tu znaleźć wszystko czego potrzebują klienci indywidualni oraz grupy zorganizowane. Na naszych gości czekają atrakcje, w powietrzu, na ziemi i na wodzie.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne,
  • Metody łowienia: Brak danych
  • Wielkość łowiska: Brak danych
  • Głębokość: Brak danych
  • Ilość stanowisk: Brak danych
  • Dominująca ryba: Brak danych
  • Rekord łowiska: Brak danych

Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Opis stanowisk

Stanowisko nr 1 - brak informacji.

Wymogi

  • Osoby chcące korzystać z łowiska muszą posiadać ze sobą własny sprzęt do połowu.
Opinie użytkowników
Łowiska w pobliżu