Ośrodek Azyl Mironice

Kłodawa, Lubuskie

Miłośnikom kija i kołowrotka oddajemy do dyspozycji 3 łowiska o łącznej powierzchni 1,5 ha w bliskim sąsiedztwie Gorzowa Wielkopolskiego. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt wędkarski i wyczyścić złowione ryby.

Łowisko mieszane - powierzchnia 1,1 ha. Zarybione jest ciężkim karpiem o masie do 8 kg. Dużo wrażeń dostarczają 5 kilogramowe amury, które nieraz wciągnęły wędki do wody nieuważnych łowców. Dodatkowo sandacz, szczupak, lin, płoć i okoń urozmaicą pobyt nad wodą. To łowisko wymaga dużo cierpliwości i czasu a kilku godzinny pobyt może się skończyć zaledwie 1 rybą lub zerwanym zestawem.

Łowisko karpiowe - dwa małe stawki po kilkanaście arów z karpiem do 3 kg. To szybkie łowiska dla amatorów smacznego mięska na obiad. W maju wpuszczamy tam kilka ton ryby i oferujemy ją do wyczerpania zapasów.

Łowisko pstrągowe - 1 stawek - 2 ary oraz wartka rzeczka to propozycja dla niecierpliwych wędkarzy. 1 rzut - 1 ryba. Sztuki od 0,3 kg do 1,2 kg. Cała procedura to 30 sekund. Czyli kolacja w 10 minut i to własnoręcznie złowiona.

Możliwe łowienie na dodatkową wędkę. Wszystkie złowione ryby z łowiska karpiowego i pstrągowego należy zakupić, nie wolno wypuszczać ich do wody. Ryby z łowiska mieszanego nie muszą być kupowane, należy je przynieść do obsługi łowiska. 

NOCLEG

Możliwość wynajęcia w ośrodku domków letniskowych oraz pokoi wraz z wyżywieniem.

GASTRONOMIA

Na terenie łowiska znajduje się karczma oferująca pyszne dania. Otwarta w niedzielę od 13:00 - 17:00, w inne dni na zamówienie.

ATRAKCJE

Na terenie kompleksu wypoczynkowego, gdzie znajduje się łowisko, mieści się mini zoo. Organizowane są również imprezy okolicznościowe i wycieczki edukacyjne dla dzieci.

DOJAZD

Aby dojechać do łowiska, należy zjechać z trasy E65 lub drogi nr 22 w kierunku Mironic, skąd prowadzi bezpośrednia droga do kompleksu wypoczynkowego, w którym znajduje się łowisko.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Wielkość łowiska: 1,5 ha
  • Głębokość: 1,2m
  • Ilość stanowisk: Brak wyznaczonych
  • Dominująca ryba: Karp
  • Rekord łowiska: Brak danych

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Ośrodek Azyl Mironice

Opis stanowisk

Brak wyznaczonych stanowisk, dzięki czemu wędkarze mogą łowić w dowolnym miejscu przy jeziorze i rzece. 

Wymogi

  • Do łowienia pstrągów: drewniana pałka
  • Wiadro
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu