Łowisko Wielgie

Ciepielów, Mazowieckie

Naszym gościom proponujemy zadbany staw wędkarski, nad którym można przyjemnie spędzić czas. Posiadamy szeroki asortyment ryb z przewagą karpia, ale również amura, szczupaka, lina, suma, sandacza, karasia, tołpygę oraz okonia. Nasz staw nie jest odławiany, a ryby z roku na rok są dopuszczane.

Na naszym stawie obowiązuje zasada „złów i wypuść”, jednak istnieje możliwość kupienia złowionej ryby za dodatkową opłatą za kilogram w zależności od gatunku (dotyczy okazów do 3 kg wagi). W cenie wędki można zabrać ze sobą bez dodatkowej opłaty karasia i płoć. Możliwe jest łowienie na dodatkową wędkę.

NOCLEG

Łowisko oferuje 4- i 5-osobowe domki do wynajęcia. W domkach znajdują się dwa osobne pokoje, wyposażony aneks kuchenny (sztućce, talerze, garnki, lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny) oraz łazienka z prysznicem. Na tarasach znajdują się grille, z których można korzystać. Istnieje również możliwość noclegu w domku letniskowym z jednym pomieszczeniem i dużym, zadaszonym tarasem.

ATRAKCJE

Oprócz łowienia ryb w naszym stawie wędkarskim, wszystkim miłośnikom natury proponujemy niezapomniane spacery po najbliższej okolicy. Szczególnie zachęcamy do odwiedzin starego parku podworskiego, w którym znajduje się ptaszarnia oraz suszarnia chmielu.

Przez Wielgie i okolicę prowadzi wiele szlaków rowerowych oraz turystycznych. Zapraszamy do nas nie tylko wiosną i latem, ale także jesienią. W tym okresie nasze lasy zasypują się pięknymi okazami grzybów różnego rodzaju, czekających tylko na zebranie. Przede wszystkim jednak proponujemy Państwu ciszę oraz spokój od miejskiego zgiełku. Wierzymy, że dopiero na łonie natury człowiek może odnaleźć radość. 

Podczas pobytu zachęcamy do aktywnego zwiedzania. Wielgie jest świetnym miejscem na bazę wypadową. W niewielkiej odległości znajduje się wiele pięknych miejsc historycznych, kulturowych oraz rozrywkowych. Przykładem może być zamek w Iłży, parki rozrywki w Bałtowie i Trzciance – Magiczne Ogrody czy urokliwe miasta – Kazimierz Dolny oraz Czarnolas.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Wielkość łowiska: Brak danych
  • Głębokość: 2 m
  • Ilość stanowisk: Brak wyznaczonych stanowisk
  • Dominująca ryba: Karp, Amur
  • Rekord łowiska: Brak danych

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Wielgie

Opis stanowisk

Łowisko nie posiada wyznaczonych stanowisk.

Wymogi

  • Maty karpiowe (możliwość wypożyczenia na miejscu)
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu