Łowisko Świdry

Giżycko, Warmińsko-mazurskie

Łowisko mieści się w bardzo spokojnej okolicy z dala od głównych szlaków, działka jest ogrodzona i strzeżona. Staw jest duży. Najbliższe jezioro to Dargin (ok. 2,5 km) - wchodzi w skład kompleksu jeziora Mamry - drugie pod względem wielkości jezioro w Polsce.

NOCLEG

Na łowisku można wynająć 2 bliźniacze domki letniskowe położone bezpośrednio nad dużym zarybionym stawem. Nasze domki mogą przyjąć jednocześnie 16 osób (2 domki po 4 osoby na każdą połowę domu). Budynki znajdują się na ok. 3 hektarowej ogrodzonej, oświetlonej i strzeżonej działce wyposażonej w meble ogrodowe, 2 zadaszone altany ogrodowe, grill murowany, miejsce na ognisko oraz profesjonalną murowaną wędzarnię.  
Nasz obiekt to idealne miejsce dla miłośników wędkowania, ciszy i spokoju (posesja znajduje się z dala od zabudowań).

ATRAKCJE

W pobliskim Giżycku (ok. 4 km), możemy pójść do amfiteatru na plaży miejskiej w którym latem odbywają się liczne koncerty. Interesująca jest plaża miejska nad jeziorem Niegocin ze strzeżonym kąpieliskiem i mnóstwem atrakcji w ciągu sezonu letniego (m.in. wesołe miasteczko, skoki na gumie, pokazy, koncerty, regaty żeglarskie i wiele innych atrakcji), obok plaży - port Żeglugi Mazurskiej (rejsy statkami) - ok. 200 m. W mieście znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, puby - czynne do ostatniego klienta. Warta zwiedzenia jest Twierdza Boyen oraz most obrotowy (zabytek hydrotechniki klasy światowej).

DOJAZD

Podany w danych kontaktowych adres należy do właściciela. Łowisko znajdziemy w miejscowości Świdry, tak jak to zaznaczono na mapie.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Brak danych
  • Wielkość łowiska: Brak danych
  • Głębokość: Brak danych
  • Ilość stanowisk: Brak danych
  • Dominująca ryba: Karp
  • Rekord łowiska: Brak danych

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Świdry

Opis stanowisk

Pomost wędkarski ok. 20 m od domków.

Wymogi

  • Brak danych
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne karpiowe w pobliżu