Łowisko Spławie

Darłowo, Zachodniopomorskie

 

Letnisko Spławie to doskonałe miejsce na połączenie rodzinnych wakacji nad morzem z pasją wędkowania. Nasze łowisko wędkarskie to idealne miejsce na naukę wędkowania dla najmłodszych. Całe rodzinny z radością korzystają z tej formy spędzania wolnego czasu. Akwen ma powierzchnię ok. 1 ha. 

Od kilku lat wspólnie z naszymi przyjezdnymi wędkarzami dbamy o jakość naszej wędkarskiej przystani. Goście nie ponoszą opłat za łowienie ryb i dbają o duże ryby wypuszczając je na wolność. Dzięki temu, w tej chwili możemy pochwalić się naprawdę imponującymi okazami. W naszym stawie znajdą Państwo takie gatunki ryb jak karp, lin, amur, karaś, orfa, szczupak, tołpyga. W miłej atmosferze wypoczynku rodzinnego,  przebywający u nas goście poławiają coraz to większe okazy ryb z danego gatunku, ustanawiając przy tym kolejne rekordy łowiska.

NOCLEG

Na terenie naszego letniska do dyspozycji gości zostały oddane domki w 3 standardach:

Standard - o powierzchni 30 m2  mieszczące do 6 osób, w domkach tego typu można mieszkać ze swoimi pupilami. Posiadamy 10 domków w tym standardzie

Komfort -  oddane do użytku w 2017 r. roku nowe, o podwyższonym standardzie przeznaczone dla 4-6 osób, o powierzchni 35 m2. Na prywatnej posesji każdego domku znajduje się wydzielona część z krytą altaną, duży grill oraz miejsce do relaksu wyposażone w leżaki oraz jacuzzi dla 6 os. Na terenie każdej działki znajdują się również wygodne meble wypoczynkowe tj. stół, kanapa i krzesła ogrodowe.

Premium - oddane do dyspozycji gości w 2018 r. domki o powierzchni 25 m2 przeznaczone do wypoczynku dla 2 osób, wyposażone w taras oraz pergolę z miejscem na grilla. Gościom wypoczywającym w domkach premium udostępniamy sprzęt plażowy: leżaki, parawan oraz wiązkę drewna do kominka. Możliwość zakupu dodatkowego drewna u gospodarzy. Do domków premium także można przyjechać wraz ze swoimi pupilami.

Oferujemy Państwu bazę noclegową usytuowaną w bardzo spokojnej części Darłowa, z dala od miejskiego zgiełku. Każdy z drewnianych domków letniskowych posiada taras wychodzący na staw. Domki typu komfort znajdują się w ustronnym miejscu przy ścianie lasu z widokiem na staw. Domki typu premium usytuowane są w ciszy brzozowego lasku.

GASTRONOMIA

Wszyscy goście mają dostęp do chaty biesiadnej - miejsca integracji wczasowiczów, gdzie można rozpalić grilla. W samym Darłowie natomiast nie brakuje restauracji oraz smażalni ryb.

ATRAKCJE

W ośrodku: Na dzieci czeka małpi gaj, specjalna konstrukcja z ruchomym mostem, liną do podciągania, zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową i dużą drabinką. Dużą popularnością cieszą się także trampoliny. Posiadamy też "leśną siłownie" wykonaną w 100% z drewna. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także basen o wielkości 5×10 m oraz leżaki.

W okolicy: Darłowo to urocze miasteczko o charakterze nadmorskiego kurortu. Ośrodek znajduje się ok. 7 km od morza. Szczególnym zainteresowaniem turystów odwiedzających te okolice cieszy się park wodny.

DOJAZD

Ośrodek mieści się na obrzeżach Darłowa, dojazd samochodem nie powinien stanowić żadnego problemu. Alternatywną opcją przyjazdu może być kolej - Letnisko Spławie znajduje się bardzo blisko stacji kolejowej Darłowo.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Brak danych
  • Wielkość łowiska: 1 ha
  • Głębokość: Brak danych
  • Ilość stanowisk: Brak danych
  • Dominująca ryba: Karp, amur
  • Rekord łowiska: Amur- 7 kg/102 cm, karp- ok. 15 kg, orfa 1,5 kg

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Spławie

Wymogi

  • Dopuszcza się łowienie metodą gruntową lub spławikową na dwie wędki, na „łowisku” obowiązuje zakaz wędkowania ze środków pływających oraz wywożenia zestawów
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne karpiowe w pobliżu