Łowisko Sielska Woda

Lubsza, Opolskie

Łowisko Sielska Woda znajduje się w odległości 50 km od Wrocławia i Opola. Możliwość spędzenia czasu z dala od miasta, w okolicy Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Teren obiektu zajmuje prawie 10 hektarów, z czego 4 hektary stanowią zbiorniki wodne. Na łowisku dozwolony jest połów metodą gruntowo-spławikową oraz spinningową. Istnieje możliwość łowienia na dodatkową wędkę.

Do dyspozycji gości jest 6 wolnostojących domków drewnianych z bali oraz zabudowa szeregowa z 8 samodzielnymi apartamentami. Aneks kuchenny w domkach został wyposażony we wszelki niezbędne sprzęt kuchenny oraz akcesoria do gotowania. Dodatkową możliwością jest nocleg w namiotach indiańskich Tipi. W każdym namiocie jest przyłącze do prądu oraz łóżka wraz z pościelą. 

W skład obiektu wchodzą także trzy kąpieliska, smażalnia ryb i bar z zadaszoną salą jadalno-biesiadną, park rozrywki i plac zabaw, boisko do siatkówki, miejsca do grilla i ognisko, zjeżdżalnia wodna 60-metrowa, tyrolka wodna, zamki dmuchane, kajaki, rowery wodne oraz sauna.


Dane łowiska

  • Powierzchnia zbiornika: 4 ha

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Sielska Woda

Opis stanowisk

Stanowiska słoneczne, ładnie zagospodarowane.

Wymogi

  • Zakaz nocnego łowienia
  • Haczyki bezzadziorowe
  • Mata karpiowa
  • Środek do dezynfekcji
Opinie użytkowników