Łowisko Różany Potok

Poznań, Wielkopolskie

Jest to piękne łowisko z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zapewni wszystkim miłośnikom wędkarstwa spławikowego oraz gruntowego wiele emocji. Do dyspozycji gości są dwa jednohektarowe zbiorniki o średniej głębokości 1,5 metra. Można w nich złowić karpie, amury, sumy, liny, płocie, leszcze oraz okonie. Zajmujemy się organizacją zawodów wędkarskich dla grup prywatnych, klubów, kół wędkarskich oraz zakładów pracy. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu oraz zakupienia akcesoriów wędkarskich - zanęty oraz wszelkiego rodzaju przynęty sztuczne jak i żywe.

NOCLEG

Sam ośrodek nie posiada swojej bazy noclegowej, natomiast w okolicy nie brakuje hoteli. Najbliższy oddalony jest o 850 m od łowiska.

GASTRONOMIA

W sklepie goście mogą zakupić chłodne napoje oraz przekąski.

ATRAKCJE

Łowisko leży na północnych krańcach Poznania, w bliskim sąsiedzwie rzeki Warty, zatem jest to idealne miejsce na odpoczynek od miejskieo zgiełku. W okolicy znajduje się Park Rekreacyjno - Sportowy. Samo miasto natomiast ma wilele do zaoferowania - od historyczych zabytków wielkopolskiej kultury, do licznych terenów zielonych i zoo.

INNE

Organizujemy imprezy okolicznościowe dla całych rodzin, urodziny, imieniny. Jesteśmy w stanie przygotować catering. W sezonie letnim w każdą sobotę wędzimy pstrągi oraz przyjmujemy zamówienia na inne produkty.

W pobliżu łowiska znajduje się sklep spożywczy.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Spławik, grunt
  • Wielkość łowiska: 2 ha
  • Głębokość: śr. 1,5 m
  • Ilość stanowisk: 30
  • Dominująca ryba: Karp, amur
  • Rekord łowiska: Brak danych

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Różany Potok

Opis stanowisk

Ośrodek nie posiada swojej bazy noclegowej, ale można na stanowiskach rozbić namioty.


Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu