Łowisko Roków

Wadowice, Małopolskie

 

Łowisko w Rokowie powstało w 2011 roku. Położone jest w atrakcyjnym spokojnym miejscu, w otoczeniu drzew i zieleni, blisko papieskiego miasta Wadowice. Łowisko składa się z dwóch stawów o powierzchni 1,1 ha. Pierwszy jest typowo pstrągowy. W drugim można złowić ryby takie jak: karp, amur, jesiotr, tołpyga, sandacz, sum, kleń, szczupak i lin. Osoby, którym szczęście nie dopisze mogą rybkę kupić. Sprzedaż jest całoroczna. Jest to miejsce przyjazne rodzinie i powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. Z dala od ruchliwej drogi, pod szumiącymi dębami można spokojnie i bezpiecznie spędzić czas w rodzinnym gronie.

GASTRONOMIA

Obok łowiska mieści się smażalnia oferująca smażone i marynowane ryby. Na terenie obiektu prowadzona jest również sprzedaż ryb.

ATRAKCJE

Na miejscu czeka szereg różnych atrakcji: plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, darmowy internet. Obiekt liczy ponad 2 hektary i jest monitorowany. 

DOJAZD

Obiekt znajduje się na trasie Wadowice - Przytkowice, około 2 kilometry od drogi krajowej nr 52. Przy łowisku mieści się duży parking.

INNE

Na miejscu można kupić zanęty.

Na teren Łowiska, Centrum Rekreacji i Smażalni jest całkowity zakaz wstępu ze zwierzętami oraz wnoszenia własnych alkoholi i innych napojów.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Wielkość łowiska : 2,2 ha
  • Dominująca ryba: Karp, amur, pstrag

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Roków

Wymogi

  • Siatka
  • Podbierak
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu