Łowisko Rancho Nieszawka

Wielka Nieszawka, Kujawsko-pomorskie

 

Położone nad dwoma stawami rybnymi Gospodarstwo Agroturystyczne Rancho to raj dla wędkarzy. Każdego sezonu przyjeżdżają na nasze łowisko karpiowe, pstrągowe stali amatorzy tej formy wypoczynku zauroczeni atrakcyjnością tego terenu. Co roku spotykamy też nowych wędkarzy, którzy mile zaskoczeni naturalnością krajobrazu i wielkimi możliwościami odpoczynku wracają do nas kilkakrotnie. Bowiem to tutaj, niedaleko Torunia, można zapomnieć o codziennych troskach i uciec w wędkarski świat, wziąć udział w zawodach bądź podziwiać naturę.

W stawach można złowić karpia, amura, pstrąga, karasia, okonia, jesiotra, szczupaka, suma. Posiadamy również hodowlę pstrąga. Okazy które można złowić dochodzą do wagi kilkunastu kilogramów. Łowiska są czynne przez cały rok, bardzo atrakcyjne jest łowienie pstrąga spod lodu.

ATRAKCJE

Tutejszy krajobraz ma swój niezwykły urok o każdej porze roku. W porze zimowej często spotykają się tutaj grupy aktywnie wypoczywających młodych ludzi. To bowiem doskonałe miejsce do rozegrania meczu hokeja na lodzie oraz jazdy figurowej.

Ponadto okoliczne lasy doskonale nadają się na aktywny wypoczynek i są wspaniałym miejscem na weekendową, rodzinną wyprawę. Z uwagi na charakter podłoża oraz stosunków wodnych przeważają tu lasy sosnowe. Leśne drogi i ścieżki doskonale nadają się na spacer czy rowerową przejażdżkę. W odpowiednich porach roku można tu spotkać amatorów grzybobrania. Wszystkie te walory sprawiają, że każdy, kto raz odwiedzi nasze łowisko, zawsze chce tu wrócić.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Powierzchnia: 4 ha
  • Metody łowienia: Spławik, grunt
  • Ilość stanowisk: Brak wyznaczonych stanowisk
  • Dominująca ryba: Karp

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Rancho Nieszawka

Wymogi

  • Podbierak
  • Mata
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne karpiowe w pobliżu