Łowisko Przystań Ciosenka

Zgierz, Łódzkie

Obszar łowiska to trzy stawy o powierzchni łącznej 3 ha zasilanych ze źródeł rzeki Ciosenki. Stawy są rozdzielone na stawy karpiowe i pstrągowe. Ciosny znajdują się nad rzeką Ciosenką która ma swoje źródła około 1000 m na południe. Ze źródła wypływa 52 litry wody na sekundę która ma stałą temperaturę 9 stopni. Jest to woda bardzo wysokiej jakości. Ciekawostką jes znajdujący się tutaj młyn poruszany kołem wodnym który działa nieprzerwanie od XVI wieku. Przez akwen przechodzi koryto rzeczki, co podnosi atrakcyjność łowiska. Łowisko obfituje w piękne ryby różnych gatunków. W łowisku Ciosenka możemy złowić piękne płocie, liny, sandacze, leszcze, karasie, szczupaki, sumy, okonie, jesiotry, węgorze.

INNE

Na łowisku można łowić na dwie wędki jednocześnie, dowolną metodą od wschodu do zachodu słońca. Złowione ryby można zakupić wg cennika łowiska. Na terenie Przystani Ciosenka znajduje się także parking oraz bar serwujący ryby smażone i pieczone oraz inne smakołyki.

DOJAZD

Łowisko wędkarskie Przystań Ciosenka to łowisko komercyjne położone w Ciosnach koło Rosanowa niedaleko węzła Emilia, w pobliżu Zgierza w województwie łódzkim.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Dowolna
  • Wielkość łowiska: 3 ha
  • Głębokość łowiska: Brak danych
  • Ilość stanowisk: Brak danych
  • Dominująca ryba: Brak danych
  • Rekord łowiska: Brak danych

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Przystań Ciosenka

Opis stanowisk

Możliwośc łowienia z brzegu i z pomostów. Łowisko jest czyste, kosze na śmieci porozkładane. Widoki ładne, choć ostatnimi czasy zepsuł je ekran autostrady. Na szczęście hałas nie przeszkadza. Wędkarzom towarzyszą ptaki: mewy, kaczki krzyżówki, bociany, kruki, gołębie grzywacze, jastrzębie.
 


Opinie użytkowników