Łowisko Komercyjne Józefinka

Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie

Nasze łowisko zlokalizowane jest w gminie Nakło nad Notecią, we wsi Występ. Bezpośrednio graniczymy z Kanałem Bydgoskim, obok nas znajduje się śluza nr IX „Józefinka”. Na 2,5 ha działce posiadamy stawy o powierzchni 1,4 ha. Częśc stawów słuzy do hodowli i podchowu materiału zarybieniowego. Jeden staw przeznaczony jest pod łowisko komercyjne udostępnione dla wędkarzy.

Nasze stawy są stale zasilane bieżącą woda z Kanału Bydgoskiego. Przepływ świeżej, natlenionej i czystej wody gwarantuje wysoką jakość materiału hodowlanego. Ryby są zdrowe i bardzo smaczne, zarówno pospolity karaś jak i królewski Pan Karp. Materiał zarybieniowy produkujemy sami na własne potrzeby, niektóre gatunki sprowadzamy z renomowanych hodowli. Oczywiście przepływ wody z Kanału Bydgoskiego umożliwia napływ gatunków z zewnątrz i urozmaica zarybienia hodowlane prowadzone przez nas.

ATRAKCJE

Do dyspozycji wędkarzy oraz ich rodzin, czy znajomych, jest drewniana altana, stoły, ławeczki, możliwość korzystania z energii elektrycznej, bieżącej wody i grilla. Dla rodzin z dziećmi: polanka do zabaw, lasek sosnowy, pole do siatkówki i inne. Posiadamy również kajaki dla zainteresowanych turystyką wodną po Kanale Bydgoskim lub Noteci.

Gwarantujemy mile spędzony czas, wspaniałe warunki do wypoczynku całych rodzin, Relaksu nad wodą, a przede wszystkim niezapomniane atrakcje wędkarskie! Przygody z rybami małymi, dużymi i wielkimi!

DOJAZD

Dogodny dojazd – jesteśmy przy drodze Nakło – Bydgoszcz. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej na nasze Łowisko.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Dowolna
  • Wielkość łowiska: 1,4 ha
  • Dominująca ryba: Karp, karaś

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Komercyjne Józefinka

Opis stanowisk

Na łowisku istnieją przygotowane stanowiska wędkarskie, na terenie niektórych znajdują się wiaty.

Wymogi

  • Obowiązuje przestrzeganie wymiarów ochronnych i wagowych
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu