Łowisko Bogucin

Swarzędz, Wielkopolskie

Nieduże łowisko przeznaczone dla wędkarzy i ich rodzin. Idealnie się nadaje do odpoczynku na łonie natury. Łowisko przede wszystkim ryb karpiowych. Świetne miejsce dla początkujących. Łatwo złowić duże ryby, raczej nie poleca się stosowania cienkich linek. W akwenie znajduje się ponad 50 kg Tołpyga - wędkarz który ją złowi, otrzyma ją gratis. 

W przypadku stosowania mat do odchaczania i nie uszkodzenia ryb, ryby można wypuścić. Na terenie znajduje się sklep z napojami i przekąskami. Do dyspozycji zadaszona wiata do odpoczynku.

Łowisko prowadzone jest przez Gospodarstwo Rybackie Bogucin Spółka z o.o. Jest to firma działająca w szeroko rozumianej branży rybackiej, od hodowli ryb w stawach poprzez gospodarkę prowadzoną na jeziorach do wędkarstwa. Jako spółka działa na naszym rynku od 19 lat. Poprzednie lata naszego istnienia obfitowały w różnego typu przekształcenia własnościowe związane z przejęciem majątku Państwowych Gospodarstw Rybackich przez Agencję Własności Rolnej Skarbu Państwa (później Agencję Nieruchomości Rolnych), a obecnie KOWR. Gospodarstwo zatrudnia zespół ludzi - absolwentów szkół rybackich, których wiedza praktyczna i teoretyczna  gwarantuje wysoki poziom dobrostanu i fachowości w obsłudze klientów. Gospodarstwo posiada ugruntowaną renomę . 

W pobliżu łowiska znajduje się sklep spożywczy.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Dominująca ryba: Karp, pstrąg

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Bogucin

Opis stanowisk

Przyjemny trawiasty brzeg. Czysto.

Wymogi

  • Zakaz spinigowania i zanęcania
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne karpiowe w pobliżu