Łowisko 2 Stawy

Bobrowice, Lubuskie

Łowisko 2 Stawy to gospodarstwo agroturystyczne położone 25 km od granicy polsko - niemieckiej w małej miejscowości Chromów gm. Bobrowice. To 8 ha wspaniałego, malowniczego miejsca dla wędkarzy, grzybiarzy i zwolenników wypoczynku na łonie natury. Na terenie łowiska znajdują się wśród drzew i zieleni dwa piękne stawy. Można w nich złowić smakowite pstrągi, złotawe karpie, szczupaki, jesiotry i sumy. 

Jest to doskonałe miejsce by wraz z rodziną, przyjaciółmi odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Na terenie łowiska jest możliwość organizowania większych imprez okolicznościowych np. spotkań integracyjnych. Oferujemy pyszne menu i doskonałą obsługę. Dodatkowego klimatu temu miejscu nadają rozległe zielone lasy i płynąca wzdłuż rzeka Bóbr, która jest zarazem wspaniałym kąpieliskiem.

NOCLEGI

Łowisko posiada pole przeznaczone do ustawiania przyczep kempingowych oraz nowe drewniane domki noclegowe róznej wielkości. Każdy domek posiada taras, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny (lodówka, czajnik bazprzewodowy, ekspres do kawy, mikrofalówka), TV.

1 domek  7-9 osobowy nr 0 (wynajmowany na przyjęcia kameralne)

2 domki 3 osobowe - nr 1, 7

4 domki 4 osobowe - nr 2, 3, 4, 5

2 domki 5-6 osobowe - nr 8, 9

2 domki 6-7 osobowe z kominkiem - nr 6, 10

GASTRONOMIA

Posiadamy zaplecze gastronomiczne w postaci smażalni i wędzarni ryb i sklepu oferującego m.in. nasze własne produkty. Specjalność naszej kuchni to dania z ryb złowionych na naszych stawach oraz zupa rybna. Oferujemy równiez przetwory wlasnej roboty. Istnieje możliwość wykupienia śniadań przy wynajęciu domku.

ATRAKCJE

Na terenie łowiska znajduje się miejsce na ognisko i wiata z grillem. Najmłodsi znajdą zajęcie na placu zabaw. Do dyspozycji jest też bosko do siatkówki.

DOJAZD

Podany w danych kontaktowych adres zaprowadzi nas do właściciela. Samo łowisko znajduje sie 800 m na południe, tak jak to wskazano na mapie.

INNE

Na terenie obiektu znaduje sie bezpatny parking. Samochód można ustawić bezpośrednio przy domku.

Istnieje możliwość łowienia na dodatkową wędkę.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Brak danych
  • Wielkość łowiska: 8 ha
  • Głębokość: Brak danych
  • Ilość stanowisk: Brak danych
  • Dominująca ryba: Karp
  • Rekord łowiska: Brak danych

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko 2 Stawy

Opis stanowisk

Brzegi łowiska są niskie, trawiaste. Na około akwenu ustawiono drewniane ławeczki do dyspozycji wędkarzy. W niektórych miejscach, w odległości ok. 3-4 m od brzegu rosną drzewa.

Możliwy jest wjazd samochodem na stanowisko.


Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu