Gospodarstwo Agroturystyczne "Zielona Dolina"

Sieniawa, Podkarpackie

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielona Dolina w Czercach położone jest w niezwykle malowniczym terenie niedaleko miejscowości Sieniawa. Ten urokliwy zakątek jest otoczony lasem, polami i zielonymi łąkami. W pobliżu domu znajdują się trzy stawy, w których roi się od ryb, stanowią tym samym raj dla wędkarzy. Gospodarstwo agroturystyczne "Zielona Dolina" obejmuje obszar 30 hektarów z czego same łowiska zajmują 6 hektarów. Łowiska są profesjonalnie przygotowane. Stanowią je trzy stawy o łącznej powierzchni około 6 hektarów. Występują w nich wszystkie gatunki ryb słodkowodnych. Okolica jest niebywale spokojna. Można rozkoszować się wieczorną ciszą nad brzegiem łowiąc m.in. szczupaka, okonia, leszcza, lina. Niebywałą atrakcją są ogromne karpie i amury. 

Niezwykłym atutem Gospodarstwa jest jego lokalizacja, zdala od głównych dróg, zupełnie na poboczu, blisko przeuroczej przyrody. Zapewnia tym samych kojący wypoczynek w ciszy i kontakt z naturą. Bliskość miejscowości Sieniawa z jej licznymi atrakcjami turystyczno-architektonicznymi, przepięknym kościołem i zespołem pałacowo-parkowym stanowi kolejny atut przemawiający za tym aby nas odwiedzić. Ośrodek zdobył także szereg nagród m.in. II miejsce w konkursie Agroligaw kategorii Rolnicy, III miejsce w finale konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo". Cały teren gospodarstwa razem z łowiskami jest ogrodzony, więc w czasie wędkowania można czuć się bardzo bezpieczne.

NOCLEG

Naszym Gościom oferujemy luksusowe warunki mieszkaniowe.

GASTRONOMIA

Na terenie łowiska znajduje się bar, ale goście mogą też skosztować domowej kuchni.

 


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Brak obostrzeń
  • Wielkość łowiska: 6 ha
  • Ilość stanowisk: 30
  • Dominująca ryba: Karp, amur, pstrag
  • Rekord łowiska: Brak informacji

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Gospodarstwo Agroturystyczne "Zielona Dolina"

Opis stanowisk

Linia brzegowa jest bardzo urozmaicona. Sam brzeg jest porośnięty niewielką ilością trzciny i sitowia. Dno jest pokryte niewielka warstwą mułu i żwiru. W celu ułatwienia wędkowania zbudowano kilka pomostów.

Wymogi

  • Brak szczególnych wymogów
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu