Łowisko Warmińska Cisza

Lidzbark Warmiński, Warmińsko-mazurskie

Wyjątkowe łowisko ukryte pośród warmińskich pól i lasów. Niepowtarzalny urok i klimat czyni ten ośrodek miejscem wypoczynku i wytchnienia po ciężkiej pracy, jak również komfortowego wędkowania bez tłumów, na obficie zarybionym łowisku. Zarybiane jest szczupakiem, sandaczem, karpiem, linem, amurem, jesiotrem, jaziem, karasiem, tołpygą, leszczem, płocią oraz wzdręgą.

NOCLEG

W ofercie znajdziemy również domki dwuosobowe (rodzinnie 4-osobowe z dziećmi do lat 18) w pełni wyposażone (lodówka, kuchenka gazowa, telewizor, garnki, talerze, sztućce, ciepła, zimna woda z wodociągu, pościel), z aneksem kuchennym i łazienką, idealne dla ludzi szukających wypoczynku bez tłumów na łonie natury z możliwością wędkowania. Przy każdym domku znajdują się: pomosty, grill, miejsce na ognisko, zadaszony taras i meble ogrodowe. Odległość pomiędzy domkami gwarantuje niezależność i intymność. Domki są położone na uboczu małej wsi Workiejmy (1 km do wsi) i 10 km od Lidzbarka Warmińskiego (najbliższy sklep wiejski- 4 km we wsi Ignalin).


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Wielkość łowiska: 1,2 ha
  • Rekord łowiska: Karp 11 kg

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Warmińska Cisza

Opis stanowisk

Ze względu na małą liczbę wędkujących i bardzo dobrze zagospodarowany brzeg suchy, niezakrzaczony, z pomostami, jest to idealne miejsce do nauki wędkowania.

Wymogi

  • Łowisko dostępne tylko dla gości wynajmujących domki
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu