Łowisko Ryby – Koszelewy Ossowscy

Rybno, Warmińsko-mazurskie

Gospodarstwo Rybackie zajmuje powierzchnię 49 ha, z czego pod lustrem wody jest aż 26 ha. Zagroda położona jest na terenie województwa warmińsko-mazurskiego W sąsiedztwie gospodarstwa znajduje się Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy. Stąd już całkiem blisko do historycznych pól Grunwaldu.

Gospodarstwo prowadzi hodowlę pstrąga, karpia oraz innych 10 gatunków ryb, (np. karaś, jesiotr, szczupak, lin, okoń, płoć, jaź, itp.). Na terenie posiadłości funkcjonują 2 łowiska wędkarskie - pstrągowe i wielogatunkowe.

NOCLEG

Dla osób wędkujących istnieje możliwość biesiadowania w miłej i domowej atmosferze, a dla zmęczonych udostępniane są 3 pokoje dwu i trzy osobowe z dwiema łazienkami (cena 35 zł. od osoby plus całodzienne wyżywienie 45 zł. (trzy posiłki dziennie) - oddzielny aneks kuchenny umożliwia samodzielne przygotowanie posiłków).

ATRAKCJE

W zaprzyjaźnionych zagrodach można także pojeździć konno.

DOJAZD

Akwen położony jest w powiecie działdowskim, w gminie Rybno, ok. 1500 m od pobliskiej wsi, wśród lasów, ok. 14 km od Lidzbarka, 20 km od Działdowa, 12 km od Dąbrówna, 7 km od Rybna, 40 km od Nidzicy, 50 km od Olsztynka.


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Wielkość łowiska: 26 ha
  • Dominująca ryba: Pstrąg, karp

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Ryby – Koszelewy Ossowscy

Opis stanowisk

Możliwość łowienia z brzegu lub pomostu.

Wymogi

  • Zakup min. 50% złowionych ryb na łowisku wielogatunkowym i wszystkich na pstrągowym
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu