Łowisko Nosselia

Nasielsk, Mazowieckie

Na terenie obiektu rekreacyjno–wypoczynkowego Nosselia znajduje się jezioro z urozmaiconym brzegiem, wokół którego mieszczą się stanowiska wędkarskie. Posiadają one szereg udogodnień do wędkowania zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Nasze łowisko to wymarzone miejsce dla wymagających karpiarzy i łowców okazów. Jest równie atrakcyjne także dla wędkarzy, którzy wolą polować na duże drapieżniki.

Sprawdźcie sami, które stanowisko będzie dla Was najlepsze.

W naszych wodach można złowić między innymi karpie - przekraczające 20 kg, dominują okazy powyżej 10 kg, amury – od 8 kg do 15 kg, szczupaki – każdej wielkości, największe pow. 16 kg, sumy – największy ok. 38 kg, liny – od 1 kg do 3 kg, płocie, okonie.

NOCLEG

Łowisko znajduje się na terenie ośrodka wypoczynowo-szkoleniowego, gdzie znajduje się 3-gwiazdkowy hotel, dysponujący 120 pokojami o wysokim standardzie.

GASTRONOMIA

Na terenie kompleksu można również posilić się w restauracji wypełnionej rodzinną atmosferą i zapachem tradycyjnych potraw kuchni polskiej i europejskiej.

ATRAKCJE

Nosselia oferuje jazdę rowerami po łąkach i lasach, nordic walking, quady, tor crossowo-offroadowy, strzelnicę, elektryczne deskorolki, 130-metrową tyrolkę, a także pierwszy na Mazowszu tor disc-golfowy. Ponadto do dyspozycji Gości są wiaty piknikowe, miejsca do rozpalania ognisk oraz rozległe tereny rekreacyjne.

W bezpośrednim sąsiedztwie Nosselii znajduje się Nasielsko-Karniewski Obszar Chronionego Krajobrazu, wymarzona przestrzeń dla osób lubiących przyrodę i aktywny wypoczynek.

Kilka kilometrów od Nosselii, w Chrcynnie, zlokalizowane jest lotnisko Aeroklubu Warszawskiego, gdzie można skoczyć na spadochronie, uczestniczyć w lotach widokowych, a także odbyć lot własnym samolotem.

INNE

Na łowisku obowiązuje zasada "catch and release", czyli "złów i wypuść".

 


Dane łowiska

  • Rodzaj łowiska: Komercyjne
  • Metody łowienia: Wszystkie sportowe metody połowów
  • Wielkość łowiska: 3 ha
  • Głębokość: min. 1,5 m, max. 5 m
  • Ilość stanowisk: 16
  • Dominująca ryba: Karp, amur
  • Rekord łowiska: Sum 38 kg, karp powyżej 20 kg

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Nosselia

Opis stanowisk

Wędkowanie dozwolone jest tylko z brzegu.

Na stanowiskach można rozstawiać namioty (bez podłogi).

Możliwy wjazd samochodem na stanowiska.

Wymogi

  • Na jednym stanowisku maksymalnie 3 wędki.
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu