Łowisko Bąków U Babci

Strumień, Śląskie

Łowisko jest zlokalizowane w województwie śląskim, w miejscowości Bąków. Otoczenie łowiska to pozostałe stawy hodowlane należące do gospodarstwa. Zbiornik jest bardzo dobrze zarybiany. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt wędkarski oraz zakupić przynęty. Możliwy jest również zakup złowionych ryb, a okazy nieprzeznaczone do zakupu muszą zostać bezzwłocznie wrzucone z powrotem do wody.

Gospodarstwo prowadzi całoroczną sprzedaż ryb: karpia, suma afrykańskiego, amura, pstrąga, szczupaka i tołpygi. Łowisko składa się z 4 stawów zasilanych rybami z własnej hodowli, które karmione są w sposób naturalny. W okresie letnim można łowić też sumy afrykańskie. 

NOCLEG

Około 200 m na północ od łowiska znajduje się hotel.

GASTRONOMIA

Na terenie łowiska mieści się restauracja specjalizująca się w rybach - zarówno wędzonych, jak i smażonych. Gospodarstwo prowadzi również całoroczną sprzedaż ryb: karpia, suma afrykańskiego, amura, pstrąga, szczupaka i tołpygi. 

ATRAKCJE

Łowisko jest przyjazne rodzinom z dziećmi – plac zabaw oraz istnieje możliwość grillowania. Lubiącym aktywne spędzanie wolnego czasu obiekt oferuje wypożyczenie rowerków wodnych oraz kajaków. 

DOJAZD

Zbiornik mieści się tuż przy drodze nr 81, łączącej Katowice i Wisłę. Tuż przy łowisku znajduje się duży, bezpłatny parking.

CENNIK

Cennik:

1 wędka - 7 zł

Cennik (staw z największymi okazami):

1 wędka - 15 zł

2 wędki - 25 zł

3 wędki - 35 zł


Dane łowiska

  • Głębokość: śr. 1 m

Występujące ryby


Udogodnienia / Usługi dodatkowe


Mapa łowiska

Łowisko Bąków U Babci

Wymogi

  • Zakaz nęcenia suchym ziarnem
  • Zakaz wywożenia zanęty łódkami
  • Na stawie z największymi okazami: haczyk bezzadziorowy
  • Duże podbieraki
  • Maty karpiowe
  • Środki do dezynfekcji
Opinie użytkowników
Łowiska komercyjne w pobliżu