Przejdź do treści
Likwidacja sklepu, zapraszamy na zakupy w oficjalnym sklepie Allegro Decathlon.
Likwidacja sklepu, zapraszamy na zakupy w oficjalnym sklepie Allegro Decathlon.
Wiadomości Fishster - Wiadomości i filmy wędkarskie w jednym miejscu

Wiadomości Fishster - Wiadomości i filmy wędkarskie w jednym miejscu

Obecnie w Polsce można zaobserwować coraz większą liczbę portali, blogów i kanałów YouTube o tematyce wędkarskiej. Podejmują one różne zagadnienia związane z naszą pasją.

Mając dostęp do wszystkich wiadomości, zastanawialiśmy się, jak w najlepszy sposób przedstawić informację ze środowiska wędkarskiego naszej społeczności.

Zapytaliśmy naszych użytkowników, jakie są problemy ze śledzeniem wiadomości wędkarskich? Odpowiedzi, które otrzymaliśmy, były różne: zbyt wiele portali, blogów, kanałów YouTube, niespójne źródła, słaba segmentacja wiadomości.

Postanowiliśmy więc zbudować jedną, spójną witrynę wiadomości wędkarskich i umieścić wszystkie ważne informacje dla naszych użytkowników w jednym miejscu. Naszym celem jest pomaganie wędkarzom być na bieżąco z wysokiej jakości wiadomościami wędkarskimi z różnych źródeł i perspektyw.

Prezentujemy Wam: Wiadomości Fishster (wersja beta).

Wiadomości Fishster - jak to działa?

Wiadomości Fishster mają na celu ułatwienie dostępu do informacji poprzez zebranie ich w jednym miejscu. Specjalnie opracowany algorytm pozwala na przedstawianie informacji o tematyce wędkarskiej z ponad 200 źródeł w jednym miejscu. Automatyczny system wyszukuje artykuły i filmy związane z wędkarstwem, które zostają umieszczone na stronie Wiadomości Fishster. Dostępne informacje są aktualizowane kilka razy dziennie.

Łatwy dostęp na wszystkich urządzeniach

Wiadomości Fishster działają na wszystkich urządzeniach: komputerach stacjonarnych, laptopach i co najważniejsze - urządzeniach mobilnych, z których otrzymujemy największy ruch. Dlatego zadbaliśmy o płynne działanie strony na urządzeniach mobilnych - Androidzie i iPhonie.

Wiadomości - miejsce, w którym możesz czytać artykuły z portali i blogów sortowane według naszych algorytmów.

Filmy - miejsce, w którym można oglądać najlepsze filmy na YouTube o wędkowaniu, starannie wybrane przez zespół Fishster oraz sortowane według algorytmu rankingowego.

Prace nad ulepszaniem platformy wędkarskiej

Niedawno uruchomiliśmy stronę Pokaż Rybę, miejsce, w którym można podzielić się swoim połowem i polubić zdjęcia innych wędkarzy. Jeśli jeszcze tego nie widziałeś, nadszedł czas, aby podzielić się swoimi najlepszymi wynikami.

Dzisiaj przedstawiamy nową funkcję - Wiadomości Fishster i mamy nadzieje, że Ci się spodoba. Jeśli uważasz, że powinniśmy uwzględnić Twój portal, blog lub kanał YouTube, poinformuj nas o tym za pośrednictwem tego formularza.

To nie koniec innowacji przygotowywanych przez Zespół Fishster - śledź nas na portalach społecznościowych Facebook i Instagram oraz oglądaj nasz kanał na YouTube.

Dziękujemy, że jesteś częścią tej wspaniałej społeczności!

Poprzedni artykuł Prezent dla wędkarza
Następny artykuł Pokaż rybę